• Türkçe
  • English

MERSİN EĞİTİMİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI......

Zoraki Evlilik Mersin 3

 

Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans projemizin ilk eğitimi 12-13 Eylül 2019 tarihinde Mersin’de yapıldı. Projenin Mersin eğitiminde Projesi Koordinatörü, ASUMA direktörü ve İMDAT Başkanı Prof. Dr. Oğuz Polat tüm boyutuyla zoraki evlilikler konusunda bir konuşma yaparken, zoraki Evliliklerin hukuksal boyutu ve öneriler konusunda Proje Koordinatörü  Yardımcısı  Av. Zeynep Reva, zoraki evliliklerin bölge üzerinde mevcut durumu konusunda Prof. Dr. Hakan Kar ve zoraki evliliklere medikolegal yaklaşım konusunda  da Prof. Dr. Halis Dokgöz birer sunum gerçekleştirdi.

Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans Projesi Mersin Egitimi
Çalıştay - Kanal33 TV

Projemizin Mersin'de düzenlenen eğitimi, yazılı ve kitlesel basında yer aldı.

Yerel gazete İnovatif Haber'de eğitimimiz yayınlandı.

Zoraki Evlilik Mersin 5

Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans Projesi Start Aldi

Projenin ilk eğitimi 12-13 Eylül 2019 tarihlerinde Mersin’de gerçekleşti. Sonuçların TBMM’ne gönderileceği çalıştayda katılımcılar 3 masada kolaylaştırıcı olarak görev aldılar.

Yerel gazete Mersin Tercüman'da eğitimimiz yayınlandı. 

Zoraki Evlilik Mersin 4

Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans Projesi Start Aldi

Kanada Ankara Büyükelçiliği Kanada Yerel Girişimler Fonu’nun (CFLI) katkılarıyla Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Suç ve Şiddetle Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASUMA) tarafından İMDAT Şiddeti Önleme ve Rehabilitasyon Derneği’nin işbirliği ile yürütülen “Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans” projesinin ilk eğitimi 12-13 Eylül 2019 tarihinde Mersin’de yapıldı.

LÜTFEN DUYURUMUZU PAYLAŞIN VE BİZİ TAKİP EDİN...

Bir cevap yazın

GÜNCEL DUYURULAR

DİYARBAKIR EĞİTİMİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI…

Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans Projemizin ikinci eğitimi 25-26 Ekim 2019 tarihinde Diyarbakır’da yapıldı. Kanada Büyükelçiliği Politika Bölümü İkinci Katibi Antonia Wynne-Hughes’ın da katıldığı Diyarbakır eğitimimiz 262 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Devamı…
Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
KAPAT
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
TR
EN