• Türkçe
  • English

DİYARBAKIR EĞİTİMİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI......

Diyarbakir Egitimi 1

Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans Projemizin ikinci eğitimi 25-26 Ekim 2019 tarihinde Diyarbakır’da yapıldı. Kanada Büyükelçiliği Politika Bölümü İkinci Katibi Antonia Wynne-Hughes’ın da katıldığı Diyarbakır eğitimimiz 262 kişinin katılımıyla gerçekleşti. 

Diyarbakır eğitiminde Proje Koordinatörü, ASUMA direktörü ve İMDAT Başkanı Prof. Dr. Oğuz Polat tüm boyutuyla zoraki evlilikler konusunda bir konuşma yaparken, zoraki evliliklerin hukuksal boyutu ve öneriler konusunda Proje Koordinatörü Yardımcısı  Av. Zeynep Reva, zoraki evliliklerin bölge üzerinde mevcut durumu konusunda Diyarbakır Çocuk Şube Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Muhammed Kandemir ve zoraki evliliklere medikolegal yaklaşım konusunda da Doç. Dr. Cem Uysal birer sunum gerçekleştirdi.

LÜTFEN DUYURUMUZU PAYLAŞIN VE BİZİ TAKİP EDİN...

Bir cevap yazın

GÜNCEL DUYURULAR

DİYARBAKIR EĞİTİMİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI…

Zoraki Evliliklere Sıfır Tolerans Projemizin ikinci eğitimi 25-26 Ekim 2019 tarihinde Diyarbakır’da yapıldı. Kanada Büyükelçiliği Politika Bölümü İkinci Katibi Antonia Wynne-Hughes’ın da katıldığı Diyarbakır eğitimimiz 262 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Devamı…
Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
KAPAT
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
TR
EN