• Türkçe
  • English

GİZLİLİK POLİTİKASI VE KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Web Sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından ‘SSL’ sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle iletişim kurmak için girdiğiniz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-posta gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir. Web Sitemiz’de tutulan bilgiler sadece yasal düzenlemeler çerçevesinde yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklanır. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz internet sitesi içerisinde geçerlidir. İnternet sitesinden bağlantı ile gidilecek diğer internet sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. İnternet sitesinden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer internet sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi ve/veya manevi zarardan www.zorakievlilik.org sorumlu değildir. Web Sitemiz’de yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, www.zorakievlilik.org’a ait olup, ilgili kanunlarca korunmaktadır. Bu bilgiler, görseller ve malzemeler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

2. Bilgi Kaynaklarının Depolanması, İşlenmesi, Kullanımı ve Paylaşımı

Web Sitemiz aracılığı ile temin edilen kişisel bilgileri (ad, soyad, telefon numarası, e-posta adresi, vb.) genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanmakta ve sadece www.zorakievlilik.org bünyesinde kullanılmakta ve sadece ilgili kişinin yardım talep etmesi sebebiyle yardım sağlayacak olan ilgili kurumlarla  paylaşılabilecektir. Bunun dışında; ilgili kişilerini aksi bir talimatı olmadığı ya da yasal bir yükümlülük altında bulunulmadığı sürece, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, kullanıcıların internet sitelerine yaptığı önceki ziyaretlere dayalı olarak reklam yayınlamak için çerezler kullanmaktadır. Google Reklamcılık ve Gizlilik” sayfasına giderek Google’ın çerez kullanımını devre dışı bırakabilirsiniz.

3. Diğer Kullanım Şartları

Web Sitemiz’i ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ‘Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Web Sitemiz’i ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size, talep ettiğiniz hizmetlere, bu hizmetler nedeni bizimle paylaştığınız bilgilere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu ‘Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi”nde belirtilen şartlara tabidir. Hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerinde zaman zaman değişiklikler yapılabilecektir.

Web Sitemiz tamamen bilgilendirme amacıyla ve iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette tarafından www.zorakievlilik.org tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilere ilişkin gecikmeler, eksiklik ve hatalardan ve/veya bu bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan veya dolaylı her türlü zarardan www.zorakievlilik.org ve proje ekibi sorumlu değildir. Web Sitemiz internet sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

KAPAT
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
TR
EN